Notariusz

„Jako notariusz powierzone mi obowiązki wypełniam zgodnie z prawem i sumieniem, dochowując tajemnicy państwowej i zawodowej,
w postępowaniu swym kieruję się zasadami godności, honoru i uczciwości.”

Justyna Jaskólska, notariusz

Z notariatem jestem związana od 2010 roku, kiedy to rozpoczęłam pracę w jednej z kancelarii notarialnej w Kielcach, gdzie nieprzerwanie pracowałam do 2020 roku. W latach 2014 – 2017 odbyłam etatową aplikację notarialną w Izbie Krakowskiej, a następnie po uzyskaniu pozytywnego wyniku z państwowego egzaminu notarialnego pracowałam jako zastępca notarialny. W tym okresie zdobyłam cenne doświadczenie, tak bardzo potrzebne w należytym i prawidłowym wykonywaniu zawodu notariusza. Na stanowisko notariusza zostałam powołana decyzją Ministra Sprawiedliwości z wyznaczeniem siedziby Kancelarii Notarialnej w Kielcach.

W zawodzie notariusza najbardziej cenię sobie możliwość zapewniania Państwu poczucia bezpieczeństwa zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. Ze specjalistyczną wiedzą popartą praktycznym doświadczeniem jestem w stanie starannie uregulować Państwa sprawy majątkowe, a także zagwarantować, że podpisywana przez Państwa umowa odpowiednio chroni najważniejsze interesy. W swojej pracy stawiam na rzetelność, indywidualne podejście do każdego klienta oraz kompleksowość usług. Zapewniam możliwość szybkiego kontaktu przy użyciu różnorodnych form komunikacji, a terminy czynności notarialnych ustalam stosownie do potrzeb moich klientów.